همکاری در پایان نامه

همکاری در پایان‌نامه های ژنتیک مولکولی، ژنتیک سرطان، بیماری های ژنتیک، بیوتکنولوژی، فارماکوژنتیک، بیوانفورماتیک، میکروبیولوژی و کشت سلول

  • ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه پایان نامه و پروپوزال
  • ارائه موضوع و ایده های تحقیقاتی
  • خدمات تکنیکی پروپوزال
  • اجاره فضای آزمایشگاهی
  • آنالیز نتایج پایان نامه
  • رفع مشکلات
  • مشاوره و راهنمایی خصوصی از ابتدا تا سرانجام

 

پایان نامه های (پروپوزال) ارشد و دکترا گرایش های زیست شناسی و پروژه های دانشجویی که روی موضوعات ژنتیک مولکولی ، ژنتیک سرطان، بیماری های ژنتیک، بیوتکنولوژی، فارماکوژنتیک، بیوانفورماتیک، میکروبیولوژی و کشت سلول تعریف شده و در آزمایشگاه تحقیقاتی مجهز ژنیران توسط اعضا هیات علمی مرکز و به راهنمایی و مشاوره آن ها توسط خود دانشجویان انجام می شود(امکان اجرای پروپوزال هایی که توسط اساتید خارج از مرکز تعریف شود نیز در این آزمایشگاه توسط دانشجویان وجود دارد).

باتوجه به فضای آزمایشگاهی مناسب، کارشناسان مجرب و تجهیزات به روز و پیشرفته در آزمایشگاه ژنیران پایان نامه های دانشجویان ارشد و دکترای رشته های مختلف مرتبط با فعالیت این آزمایشگاه قابل اجرا می باشد. عموما کار پژوهشی هر دانشجو توسط خود دانشجو زیر نظر تکنسین انجام می شود. همچنین انواع خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان ارائه می گردد.

از دیگر مزیت های این مرکز می توان به آموزش کلیه مباحث دانشجویان توسط کارشناسان و راهنمایان آزمایشگاه دانست، که پس از یادگیری کامل مباحث، امکان انجام کلی پروپوزال توسط خود دانشجویان مهیا شود.

و همچنین در این مرکز امکان اجاره فضا و تجهیزات آزمایشگاهی برای پیشبرد پروژه، پایان نامه و فعالیت های دانشجویی با هزینه ای مناسب و بهترین امکانات فراهم است که در این صورت دانشجویان می توانند با اجاره بخش یا قسمتی از آزم

ایشگاه و تجهیزات آن به فعالیت بپردازند.

لازم به ذکر است این مرکز در طی فعالیت 4 ساله خود بیش از 300 پروژه و پایان نامه دانشجویی را به ثمر رسانده است.

 

با آزمایشگاه ژنیران قله های موفقیت را یک به یک طی کنید

..

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و یا اطلاع از هزینه ها و…با آزمایشگاه تحقیقاتی ژنیران تماس بگیرید.

راه های ارتباطی با آزمایشگاه تحقیقاتی ژنیران :

تلفن مرکز : ۸۶۰۷۳۴۷۰-۰۲۱ ۸۶۰۷۳۴۹۱-۰۲۱

آدرس: تهران-خیابان مفتح جنوبی- بین طالقانی و سمیه- روبروی هتل مشهد-پلاک ۸۹-طبقه دوم

ایمیل : info@geniranlab.ir و  genirann@gmail.com