مشاوره

مشاوره رایگان در رشته های زیست شناسی سلولی مولکولی و پزشکی مولکولی جهت ادامه تحصیل در ایران و خارج از کشور، استخدام و یافتن شغل مناسب

مشاوره در رشته های زیست شناسی

ارائه مشاوره در زمینه های:

  • شرایط ادامه تحصیل در رشته های زیست شناسی سلولی مولکولی و پزشکی مولکولی
  • انتخاب موضوع و بررسی پایان نامه ها و پروژه‌های تحقیقاتی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه های علوم زیستی و پزشکی
  • حل مشکلات و troubleshooting در تکنیک های آزمایشگاهی ژنتیک مولکولی، بیوتکنولوژی، کشت سلول، میکروبیولوژی و بیوانفورماتیک بوجود آمده در پروسه پروژه ها و پایان نامه ها
  • بررسی بازار کار و استخدام در رشته های زیست شناسی و پزشکی مولکولی
  • ارائه راهکار مناسب برای تقویت رزومه و یادگیری سریع و مفید تکنیک ها

 

زیست شناسی سلولی مولکولی و پزشکی مولکولی جزو رشته های بسیار پرطرفدار و البته با دشواری های خاص خود همراه با زیرمجموعه های متنوع در جهان می باشد. در اکثر مواقع بخصوص در کشور ما به دلیل عدم آگاهی مناسب و کافی افراد وارد جریان های مختلف رشته های زیست شناسی و پزشکی شده و با شکست مواجه می شوند. هر رشته و تخصصی شرایط خاص خود را داشته و علاوه بر علاقه فرد باید قبل از ورود به آن رشته با شرایط آن آشنا شده و توانایی های خود را بسنجد. این مسئله شناخت قبلی یک مشکل طبیعی و همه گیر می باشد که با مراجعه فرد به مشاور قابل حل است. همچنین در رشته های مختلف زیست شناسی و پزشکی مولکولی، طیف وسیعی از موضوعات وجود دارند که هنوز در دنیا نو بوده و می توان تحت عنوان پایان نامه و پروژه به بررسی آن ها پرداخت. شناخت و انتخاب صحیح موضوعات و همچنین تعریف درست یک موضوع که ابتدا انجام پذیر بوده و تا کنون کسی دقیقاً روی آن موضوع کار نکرده باشد. همچنین موضوع انتخابی باید ارزش هزینه های مالی و زمانی را برای فرد داشته باشد. انتخاب موضوع صحیح نیز نیاز به مشاوره با اساتید تخصصی داشته و همراهی فردی با تجربه را در طول تحقیقات می طلبد.

آزمایشگاه ژنیران با کادر تخصصی خود که جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و همچنین اساتید حوزه های زیست شناسی و پزشکی مولکولی می باشند، برای علاقه‌مندان خدمات مشاوره رایگان ارائه می کند. طی طول مشاوره افراد به مشاوران متخصص در آزمایشگاه ژنیران معرفی شده و بسته به نیاز خود مطالب مورد نیاز ارائه شده و از مجموعه آزمایشگاه های ژنتیک مولکولی، بیوتکنولوژی، میکروبیولوژی، سیتوژنتیک و کشت سلول آزمایشگاه ژنیران بازدید می کنند.

 

دانشجویان و متقاضیان می توانند به شکل رایگان در یکی از زمینه های زیر توسط متخصصان آزمایشگاه ژنیران مشاوره شوند:

 

  • شرایط ادامه تحصیل در رشته های زیست شناسی سلولی مولکولی و پزشکی مولکولی: بسته به سوابق تحصیلی فرد و همچنین علاقه سنجی توسط مشاوران، افراد برای ادامه تحصیل در رشته های متنوع مربوطه راهنمایی می شوند.

 

  • انتخاب موضوع و بررسی پایان نامه ها و پروژه‌های تحقیقاتی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه های علوم زیستی و پزشکی: همیشه مهم ترین نکته در تعریف یک پروژه، به روز بودن موضوع و قابل انجام بودن آن می باشد. مشاوران آزمایشگاه ژنیران که با تکنیک های روز دنیا در حوزه زیست شناسی آشنا هستند، دانش پژوهان را در انتخاب مناسب موضوع مناسب یاری می کنند.

 

  • حل مشکلات و troubleshooting در تکنیک های آزمایشگاهی ژنتیک مولکولی، بیوتکنولوژی، کشت سلول، میکروبیولوژی و بیوانفورماتیک بوجود آمده در پروسه پروژه ها و پایان نامه ها: کار در آزمایشگاه و انجام تکنیک های سلولی و مولکولی، نیاز به صبر و حوصله زیاد داشته و از طرفی فرد باید تجربه کافی در ست آپ کردن تکنیک های خود را داشته باشد. همیشه شرایط بر وفق مراد نبوده و پژوهشگران دچار شکست در انجام تکنیک ها می باشند. عیب یابی (troubleshooting) خود نیاز به تبحر و تجربه و همچنین داشتن اطلاعات کافی و همه جانب در رابطه با متغیر های آن تکنیک می باشد. مشاوران آزمایشگاه ژنیران با تجربه کافی در زمینه تکنیک های زیست شناسی سلولی مولکولی و همچنین پزشکی مولکولی، متقاضیان را در بهبود روند تکنیک های خود و همچنین یافتن عامل شکست در نتیجه دهی یاری می نمایند.

 

  • بررسی بازار کار و استخدام در رشته های زیست شناسی و پزشکی مولکولی: شناخت بازار کار یک رشته تحصیلی از مهم ترین مسائلی است که مربوط به آینده شخص بوده و افراد بدون سنجیدن جوانب بازارکار آن رشته و ورود عجولانه به آن موفقیت خود را تحت الشعاع قرار می دهند. چرا که ممکن است افراد در رابطه با یک رشته تصورات اشتباه در رابطه با بازارکار آن داشته و بدون داشتن اطلاعات کافی موجب ناامیدی خود در میانه راه شوند. مشاوران آزمایشگاه ژنیران به شفاف سازی وضعیت و شرایط رشته های زیست شناسی سلولی مولکولی و پزشکی مولکولی در کشور و جهان، افراد را راهنمایی کرده و آن ها را در انتخاب رشته خود یاری می دهند.

 

  • ارائه راهکار مناسب برای تقویت رزومه و یادگیری سریع و مفید تکنیک ها: رزومه به منزله سندی که نشان دهنده مهارت فرد در هر زمینه ای می باشد. داشتن و نوشتن یک رزومه مناسب می تواند به افراد کمک کند تا بتوانند به مصاحبه شغل مورد نظر خود دستیابی یابند و همچنین قبولی اولیه در دانشگاه های خارج از کشور را کسب کنند. البته رزومه فقط به منزله یک اداعا نامه بوده و افراد باید بتوانند پاسخ گوی تک تک ادعا های نوشته خود در رزومه باشند. متقاضیان مشاوره تقویت رزومه، با هدف سنجی توسط مشاوران متخصص آزمایشگاه ژنیران برای جمع آوری و کسب رزومه کافی و یادگیری تکنیک های مناسب هدایت می شوند.

 

شما می توانید جهت مشاوره رایگان توسط مشاورین متخصص ما، همین الان از طریق سایت ثبت نام نمایید تا مشاوران ما با شما تماس گرفته و پس از مشاوره تلفنی، در صورت نیاز برای مشاوره حضوری از شما دعوت بعمل آورند. برای ثبت نام آنلاین مشاوره کلیک کنید.

 

همچنین می توانید مستقیماً با ما در تماس باشید. جهت یافتن راه های ارتباطی با ما کلیک کنید.