تقویت رزومه

تقویت رزومه زیست فناوری و پزشکی

رزومه چیست و چه مشخصاتی دارد؟

رزومه (Curriculum Vitae یا به اختصار CV) یا پیشینه تحصیلی و کاری نوشته‌ای است که نشان دهنده سوابق تحصیلی، مهارت های تخصصی و غیر تخصصی و همچنین پیشینه کاری فرد می باشد. در واقع رزومه سندی است که فرد توسط آن تمام پیشینه و مهارت های خود را معرفی می کند.

آماده کردن یک رزومه می تواند دلایل متعددی داشته باشد اما عموما برای کسب یک جایگاه شغلی یا جایگاه تحصیلی ارائه می شود. بخصوص در بین دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و نیز آن هایی که در آستانه ورود مقطع دکتری هستند و همچنین افرادی که تمایل دارند برای ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر کنند، داشتن یک رزومه ی خوب بسیار مهم و کلیدی است.

به طور معمول یک رزومه خلاصه ای است از تجربیات و تحصیلات فرد و نشانگر جایگاه او در جامعه آکادمیک است. این سند از چند بخش تشکیل شده است، بخش اول عموماً شامل اطلاعات هویتی فرد است. بخش دوم شامل میزان تحصیلات آکادمیک فرد می باشد. بخش بعدی شامل سوابق و تجربیات حرفه ای فرد است. می توان گفت این بخش مهم ترین بخش یک رزومه است و به نوعی می توان آن را به ویترین تشبیه کرد.

ارتقا رزومه

آزمایشگاه ژنیران، همراه همیشگی دانشجویان برای تقویت رزومه

آزمایشگاه ژنیران در رابطه با ارتقاء و تقویت رزومه دانشجویان و متقاضیان رشته های ژنتیک مولکولی، بیوتکنولوژی، سلولی مولکولی، میکروبیولوژی، رشته های پزشکی مولکولی و سایر رشته های مرتبط دوره های کارآموزی تخصصی برگزار کرده و خدماتی از قبیل اجاره فضای آزمایشگاهی ارائه می کند.

اجاره دستگاه و فضای آزمایشگاه جهت تکمیل پروژه تحقیقاتی

آزمایشگاه ژنیران در هر دو زمینه یادگیری تکنیک ها و همچنین شروع پروژه های کاربردی مختلف به کمک دانشجویان و علاقه‌مندان شتافته و در ابتدا قبل شروع از اقدام به هرکاری، به شکل رایگان خدمات مشاوره ارائه می دهد. پس از مشخص شدن علاقه و زمینه کاری افراد، در صورت نیاز پیشنهاداتی در رابطه با شرکت در کارآموزی های مختلف ارائه شده و فرد پس از گذراندن دوره مدرک معتبر به زبان لاتین دریافت می کند.

اگر افراد نیاز به داشتن رزومه پژوهشی نیز داشتند می توانند از خدمات مشاوره رایگان آزمایشگاه ژنیران زیر نظر اساتید استفاده کرده و موضوع خود را مشخص نمایند. همچنین آزمایشگاه ژنیران امکانات پژوهشی را در اختیار دانشجویان قرار داده و دانشجویان پس از آموزش می توانند پروژه خود را شروع کنند. همچنین آزمایشگاه ژنیران در رابطه با نگارش مقاله و ارسال آن برای مراجع معتبر دانشجویان را راهنمایی می کنند.

تقویت رزومه زیست فناوری و پزشکی با دوره های کارآموزی

دوره های کارآموزی آزمایشگاه ژنیران برای تقویت رزومه

دوره های کارورزی و مهارت آموزی ژنیران، در سطوح مختلف دوره های عمومی، تخصصی، تشخیصی و آنلاین طبقه بندی شده‌اند. با توجه به اهداف افراد دوره های مناسب انتخاب شده و دانشجویان با شرکت در آن ها تکنیک های مورد نیاز خود را به خوبی فرا می گیرند. دوره های ژنیران به شکل نیمه خصوصی برگزار شده و تمامی تکنیک های مربوطه توسط تمامی شرکت کنندگان به انجام می رسد.

در انجام آزمایش ها از مواد واقعی استفاده شده و شرکت کنندگان می توانند به مدت ۳ ماه از پشتیبانی علمی دوره استفاده کرده و سوالات خود را از اساتید مربوطه بپرسند. همچنین با گذراندن یک زمان قابل قبول در آزمایشگاه و اخذ نمرات قابل قبول در امتحان هر دوره، توصیه نامه معتبر به کارآموزان اعطا می گردد. مبرهن است که یک توصیه نامه معتبر، می تواند مهر تأیید رزومه بوده و بیش از پیش به رزومه افراد اعتبار بخشد.

خدمات تحقیقاتی آزمایشگاه ژنیران

رزومه برتر فقط تسلط به مهارت ها نیست. بلکه آنچه موجب ارتقای رزومه می گردد، استفاده از مهارت های فرا گرفته و انجام و گزارش یک پژوهش استاندارد می باشد. انجام یک پروژه تحقیقاتی در حوزه زیست فناوری مستلزم چند اصل اساسی می باشد. ابتدا با داشتن یک نگاه کلان به موضوعات، باید جزئیات را به خوبی درک نموده و به جست و جوی موضوعات نوین در جزئیات پرداخت.

سپس با مشخص شدن موضوع، باید یک امکان سنجی درست در زمینه مواد و تجهیزات انجام پذیرد. با مشخص نمودن مسیر پژوهشی، باید تکنیک ها را یک به یک به انجام رسانده و داده ها را جمع آوری نمود. در نهایت یک گزارش کامل با آنالیز های معتبر در مقاله گزارش شده و برای چاپ در دنیای نشریات ارسال می شود. لذا اگر یادگیری تکنیک ها، بستر تقویت رزومه را فراهم می آورد، انجام پژوهش و چاپ مقاله موجب به بار نشستن یک درخت تنومند در همان بستر خواهد شد.

تقویت رزومه آزمایشگاهی با خدمات پروژه

ژنیران با تجربه چندین و چند ساله خود در زمینه طرح های تحقیقاتی، یک زمینه مناسب برای طرح های پژوهشی بوجود آورده است. از طرفی آزمایشگاه ژنیران بخش های مختلف یک آزمایشگاه زیست فناوری را اعم از آزمایشگاه های ژنتیک مولکولی، مهندسی ژنتیک، کشت سلول، میکروبیولوژی، بیوانفورماتیک، بافت شناسی، حیوانات آزمایشگاهی، ایمونولوژی و هماتولوژی به شکل متمرکز گرد هم آورده و از طرفی دیگر اساتید و کارشناسان باتجربه را در زمینه های مذکور به کار گرفته است.

لذا یک دانشجو پس از یادگیری تکنیک ها، می تواند از ابتدای پروژه تا انتشار آن را در ژنیران سپری کند. چرا که مشاوران ابتدا به تعیین و انتخاب موضوع مناسب کمک کرده و حتی دانش پژوهان را در طرح های تحقیقاتی جاری آزمایشگاه پیوند می دهد. سپس با نظارت کامل فضای آزمایشگاهی را در اختیار پژوهشگران قرار می دهد تا از ابتدا و انتهای پروژه خود را در آزمایشگاه به انجام برسانند.

در انتها پژوهشگران با تجربه ژنیران راهنمایی های لازم در نگارش و انتشار مقاله را برای افراد فراهم می آورند. همچنین ژنیران سالانه طرح های تحقیقاتی متنوعی را در حوزه های ژنتیک پزشکی و سرطان تعریف می کند و علاقه مندان می توانند همکار طرح آزمایشگاه شوند.

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

تماس با ما

27 دیدگاه برای “تقویت رزومه در ژنیران

 1. کاربر ژنیران گفته:

  سلام وقتتون بخیر ،ببخشید شما در زمینه انتخاب موضوع هم راهنمایی میکنید؟

 2. کاربر ژنیران گفته:

  استخراج دی ان‌ای باکتری برای دانش آموز باپه هشتم درچه سطح است؟

  • Admin گفته:

   سلام
   سطح خاصی ندارد! منظورتان را متوجه نشدم. لطفا برای استخراج دی ان ای باکتری با آزمایشگاه تماس بگیرید تا تخصصی تر شما را راهنمایی کنند.

 3. کاربر ژنیران گفته:

  تقویت رزومه و چه روزهای برگذار میشه دوره های سلولی

  • Admin گفته:

   سلام برای تقویت رزومه با آزمایشگاه تماس بگیرید و روز های برگزاری کشت سلولی نیز در روز اول کلاس مشخص خواهد شد.

 4. کاربر ژنیران گفته:

  سلام وقت بخیر ممنون میشم بفرمایید ارتقای رزومه در مجموعه ی شما به شکل هستش

  • Admin گفته:

   سلام دوست عزیز
   شما میتوانید بسته به نیاز خود در دوره های کارآموزی ژنیران رکت کنید یا مقاله پژوهشی انجام دهید. همچنین جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

  • Admin گفته:

   سلام
   جهت گرفتن مشاوره رایگان و تخصصی با آزمایشگاه تماس بگیرید.

 5. کاربر ژنیران گفته:

  با سلام ارشد بیوتکنولوژی میکروبی هستم و لیسانس ژنتیک میخواستم مشاوره داشته باشم برای اپلای کار و تقویت رزومه …چند سال از محیط اموزشی و کاری دور بودم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چه کارهایی را انجام دهم

  • Admin گفته:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت مشاوره تخصصی گرفتن، با آزمایشگاه تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

 6. کاربر ژنیران گفته:

  ادجوانت کامل و ناقص

  Freund′s Adjuvant, Complete

  Freund′s Adjuvant, Incomplete

  هر برند
  10ml یا کمتر

 7. کاربر ژنیران گفته:

  سلام من ارشد ژنتیک قبول لیسانس غیر مرتبط دارم و قصدم مهاجرت هستش الان که ترم ۱ رو شروع میکنم میخوام رزومه خوبی داشته باشم از دوره هاش شما کدوم به دردم میخوره که زمان رو از دست ندم ممنون

  • Admin گفته:

   سلام پیشنهاد ما به شما دوره مولکولی و کشت سلولی هست و پایتون
   جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با آزمایشگاه تماس بگیرید.

 8. کاربر ژنیران گفته:

  سلام برای ثبت نام در دوره مهر ماه یا آبانماه کارگاهها برای تقویت رزومه چه کار باید بکنم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *