قوانین و مقررات سایت و ثبت نام آزمایشگاه ژنیران

قوانین ثبت نام در دوره های کارآموزی

برای ثبت نام در کارآموزی، قبل از شروع دوره، مبلغ 20 درصد کل هزینه به عنوان پیش ثبت نام دریافت شده و در صورت انصراف متقاضی و لغو ثبت نام، مبلغ دریافت شده به هیچ وجه قابل عودت نمی باشد.

در صورتی که متقاضی کارآموزی بعد از پیش ثبت نام و رزرو تاریخ، امکان شرکت در تاریخ مشخص شده را نداشته باشد، در صورت توافق طرفین می تواند در دوره بعدی کارآموزی شرکت نماید.

قوانین ثبت نام در کارگاه های آموزشی

  • از نظر حقوقی در بخش ثبت نام کارگاه های آزمایشگاه ژنیران، شرکت تشخیص پژوهش به عنوان ارائه دهنده کارگاه (فروشنده) و کاربر اینترنتی (متقاضیان کارگاه) به عنوان خربدار تلقی می شود. هر نفر می تواند در هر تعداد کارگاه که می خواهد (در صورت عدم وجود تداخل زمانی در زمان کارگاه ها) ثبت نام و شرکت نماید.
  • پر کردن تمامی موارد خواسته شده طی ثبت نام و بارگزاری مدارک مورد نیاز، توسط خریدار الزامی می باشد.
  • خریدار مؤظف است مبلغ کارگاه نمایان شده در پیش فاکتور را از طریق درگاه الکترونیکی بپردازد.
  • در صورت انصراف متقاضی پس از ثبت نام در کارگاه و پرداخت هزینه توسط خریدار، میزان 50 درصد هزینه قابل استرداد می باشد.
  • مهلت انصراف خریدار تا یک هفته مانده به برگزاری کارگاه می باشد.
  • خریدار مؤظف است طبق ساعت و تاریخ مشخص شده در محل برگزاری کارگاه حاضر شود.
  • خریدار روز برگزاری کارگاه می تواند از کمد های مخصوص در آزمایشگاه استفاده کرده و آن را قفل نماید. آزمایشگاه هیچ مسئولیتی در قبال اشیاء قیمتی و وجه نقد شرکت کنندگان ندارد.
  • عدم حضور در ساعت و تاریخ مشخص شده به منزله انصراف خریدار از شرکت در کارگاه بوده و هزینه پرداخت شده قابل استرداد نمی باشد.

مالکیت معنوی

کلیه محتوا، عناصر در این وب سایت شامل اطلاعات، پژوهش های به پایان رسیده، اسناد، تصاویر، گرافیک و ویدیوها متعلق به آزمایشگاه ژنیران و شرکت دانش بنیان تشخیص ژن پژوهش می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه نامه کتبی صاحب عناصر، اجازه کپی برداری، انتشار مجدد، توزیع و واگذاری آن ها را ندارد.

ثبت نام در کارگاه های علمی آموزشی آزمایشگاه ژنیران، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت توسط شما بوده و بدین منظور متعهد می شوید به این قوانین احترام گذاشته و آن ها را رعایت کنید.