فروش

خدمات آزمایشگاهی:

دستگاه­های آزمایشگاهی و تصویر برداری: مجموعه این مرکز قادر به تامین و تجهیز تمامی دستگاه­ها در حوزه آزمایشگاه، چشم پزشکی و همین طور مراکز تصویر برداری می­باشد. در حیطه آزمایشگاه تمامی دستگاه­ها از جمله: ریل تام، ترمورایکلد، انواع هود، میکروفیوژ، سانتریفیوژ، هوژنایزر، انکوباتور، الایزارید، اتوانالایزر، سل کانتر، میکروتوم، تیشوپروسسور و همین طور دستگاه های روتین و مشترک آزمایشگاه­ها از جمله شیکر، ورتکس،    PH متر و میکروسکوپ و …. به صورت آکبند یا کار کرده از تمامی برندهای ایرانی، چینی و برندهای معتبر خارجی به فروش می رساند. با اتکا به کارشناسان مجرب و متخصص و همچنین با توجه به دفاتر در خارج از ایران و ارتباط با پوسترهای مختلف و حوزه آزمایشگاه با ارائه خدمات شیمیایی با کمترین هزینه و زمان به جامعه علمی کشور عزیزمان ایران است.

بانک سلولی:

مجموعه ژنیکس پس از سال­ها فعالیت در حوزه تحقیقات برروی انواع سلول­ها و اکنون توانایی ارائه سلولی به مراکز و محققین می باشد این سلول­ها در فلاسک  قابل عرضه است و عاری از هر گونه آلودگی و کمترین قیمت با توجه به شرکت­های رقیب می باشد.

حیوانات آزمایشگاهی: مرکز حیوانات شرکت ژنیکس با فضای بسیار بزرگ پرورش هزاران حیوان آزمایشگاهی را انجام می­دهد. این حیوانات از مهم­ترین عوامل درآمد تحقیقات هستند، انواع رت، موش، خرگوش و میمون می باشد که با مدل سازی­های مختلف با رعایت نکات اخلاقی کار با حیوانات برای انجام پروژه­های تحقیقاتی و همچنین قادر به فروش مستقیم حیوانات به مراکز تحقیقاتی می باشد.

طراحی و سنتز پرایمر: مجموعه ژنیکس قادر به سنتز پرایمر به مدت 3 روز کاری با بالاترین کیفیت و بدون هیچ گونه آلودگی به صورت پرایمر لئو فریز شده می­باشد که با کد کردن فایل مربوطه جهت سنتز و وارد کردن نوکلئوتیدها پس از 3 روز پرایمر را دریافت خواهید کرد و همچنین تیم علمی این مجموعه قادر به طراحی انواع پرایمر از جمله پرایمرهای اختصاصی نیز می باشد.

کیت های مولکولی: پس از سالها تلاش و فعالیت در حوزه تحقیقات مولکولی در سال 1400 تولید انواع کیت های آزمایشگاهی را آغاز کرده و اکنون قادر به تولید بیش از 10 کیت مولکولی از جمله کیت سنتز cDNA ، کیت استخراج RNA به صورت اختصاصی و total  ، کیت استخراج DNA ، کیت کمی micro RNA ، کیت استخراج پروتئین ، کیت MTT  و کیت استخراج اگزوزوم می باشد. در کنار این بخش تولید، تمامی کیت های بخش تشخیص طبی کیت های اینتر لوکینی و ویروسی از اکثر برندها ایرانی و خارجی را تامین می کنیم.

مواد مصرفی آزمایشگاهی: پس از مدت ها مطالعه و آزمون و خطا در جهت استخراج کلاژن نوع 1 و 3  به شکل درصد بالا در مجموعه ژنیکس هستیم و علاوه بر آن با تولید و واردات انواع مستر میکس ، ترایزول ، FBS ، DEPC،GEL COLOUR،TBE، PBS،RNA LATER،  LADDER و دیگر بافرها با برند ژنیکس و همینطور دیگر برندهای معتبر اروپایی مانند گیبکو، مرک و سیگما قادر به خدمات رسانیبه شما هستیم.

مواد مصرفی پلاستیکی آزمایشگاهی: شرکت ژنیکس با واردات مستقیم انواع سرسمپلر،میکروتیوپ،فلاسک،پلیت،لوله فالکون،لوله خون،پیپت و همینطور تمامی مواد مصرفی در آزمایشگاه ها و بیمارستان ها را دارا می باشد که از انواع برند های معتبر تهیه شدهوبه بیمارستان ها و مراکز درمانی و آزمایشگاه ها توزیع می شود.

کیسه یخ ژله ایی(آیس پک): تولید کیسه یخ های با کیفیت در ابعاد استاندارد و همچنین با لوگو و لیبل تبلیغاتی مجموعه شمادر رنگ های مختلف با کیفیت بالا و وزن کامل و مناسبقابل عرضه به بازار می باشد.

آیس پک دندانپزشکی: برای جراحی لثه، امپلنت، جراحی دندان عقل و ترمیمی که به منظور جلوگیری از خونریزی و کاهش درد

آیس پک زیبایی: که به منظور جهت تزریق بوتاکس،ژل،جراحی لیزر و پوست

ایس پک ماسک چشمی (عینک): به منظور درمانپف و کبودی اطراف چشم،جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی) وجراحی پلک(بلفاروپلاستی).