خدمات بیوآرت :خدمات بیوارت

آزمایشگاه ژنیران علاوه بر ارائه انواع خدمات تحقیقاتی در حوزه بیولوژی، به عنوان یکی از بهترین مراکز بیوتکنولوژی کشور آماده ارائه انواع خدمات طراحی تصاویر و ساخت فیلم و انیمیشن زیست شناسی می‌باشد. همچنین باتوجه به علاقه قلبی این مرکزبه زیست شناسان و دوست داران زیست شناسی ایرانی، برای اولین بار در کشور تولید گیفت های ویژه بیولوژی را آغاز نموده است و کلیه این خدمات را تحت لیبل ژنیران بایوآرت عرضه می‌کند.

خدمات بیوآرت ژنیران عبارتند از:

طراحی انواع تصاویر علمی مقالات (گرافیکال ابسترکت یا چکیده تصویری)

چکیده های گرافیکی همواره بخشی جدانشدنی از مقالات برای ژورنال های معتبر بوده‌اند، طراحی این چکیده های تصویری به علت مینیمال بودن و داشتن سادگی فهم، نیازمند دانش طراحی گرافیک و آشنایی با مبانی هنر های تجسمی است، بنابراین طراحی این تصاویر برای دانشجویان و دانش آموختگان زیست شناسی کاری طاقت فرسا و زمان براست، ژنیران آماده خدمات طراحی انواع چکیده تصویری مقالات می‌باشد.

طراحی این خلاصه های تصویری در سایز  A4 به صورت افی یا عمودی بسته به نیاز محققین خواهد بود همچنین مالکیت معنوی متعلق به محققین بوده و همه اشکال به صورت خاص طراحی شده و حق کپی رایت در ان ها رعایت خواهد شد.رزولوشن (وضوح) طراحی ها بالا بوده و  به صورت یک فایل JPG (عکس) و یک (PDF) به ارباب رجوع تحویل داده خواهد شد.

 
 
 
 
گرافیکال آبسترکت خلاصه تصویری - graphical abstract
گرافیکال آبسترکت خلاصه تصویری - graphical abstract
گرافیکال آبسترکت خلاصه تصویری - graphical abstract
گرافیکال آبسترکت خلاصه تصویری - graphical abstract

ساخت ویدئو های بیولوژی جهت تولید محتوا :

سرویس های اشتراک ویدیو نظیر یوتیوب این فرصت را به وجود آورده اند تا همگان در خانه بدون هیچ هزینه ای شروع به یادگیری مباحث مختلف کنند اما یادگیری مباحث به صورت ویدیویی نیازمند ویژوالی قابل قبولی است و از آنجایی که بخش مهمی از علم زیست شناسی علم کاوش در دنیای میکروسکوپی است فیلم برداری از اتفاقات این دنیای کوچک کاری غیر ممکن است به همین دلیل تدریس مباحث بیولوژی به صورت مجازی بیش از هر علوم دیگری نیاز به انیمیشن دارد، تیم بایوآرت ژنیران با درک این موضوع آماده ساخت و تدوین ودئو های تبلیغاتی جهت تولید محتوا برای شماست.

ساخت ویدئو های بیولوژی جهت تولید محتوا
جعبه

طراحی جعبه کیت :

یکی دیگر از خدمات تیم طراحی بیوآرت طراحی جعبه کیت برای محصول شما میتواند به بهترین کیفیت طراحی نماید. طراحی جعبه محصول و بسته بندی یکی از مهمترین عناصر تبلیغاتی ، افزایش فروش و همچنین بالابردن آگاهی خریدار از محصولات شماست. لذا باتوجه به آشنا بودن تیم بیوآرت ژنیران در حوزه بیولوژی و همچنین طراحی، کیت محصول آزمایشگاهی شما میتواند به بهترین نحو طراحی شده و محصول شما را پرزنت کند.

طراحی پوستر های زیست شناسی :

ارائه یک پرزنتیشن در کنگره های زیست شناسی همراه با پوستر های زیست شناسی، بیوتکنولوژی ، ژنتیک و… قطعا برای مخاطبین و بازدید کنندگان جذاب تر خواهد بود و رضایت شما را در کنگره افزایش خواهد داد. ازمایشگاه ژنیران در این زمینه میتواند به کمک شما بیاید و با طراحی پوستر دلخواه شما، ایده های شما را در قالب تصویر و سایز بزرگ برای شما به تصویر کشد. کافی است با کارشناسان ما در این زمینه، در ارتباط باشید.سایز پوستر ها در اندازه های A3 و A2 طراحی میشوند.

طراحی پوستر های زیست شناسی
کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت :

کارت ویزیت نیازمند تخصص در طراحی است و با توجه به شناخت عناصر مهم طراحی و نیاز از دیگر خدمات بیوآرت در زمینه طراحی، طراحی کارت ویزیت برای افرادی است که نیاز به تبلیغات و پرزنت شخصی خود دارند لذا در این مورد کارشناسان ما میتوانند به کمک شما آمده و باتوجه به برند،لوگو و نیاز شرکت شما کارت ویزیت شما را طراحی کنند.

طراحی طرح های خاص :

بیولوژی چاپ
چاپ بر ماگ
کشت
کشت
چاپ بر ماگ
بیولوژی چاپ

4 دیدگاه برای “خدمات بیوآرت

  1. کاربر ژنیران گفته:

    با سلام و تقدیم احترام، رنج تقریبی هزینه خلاصه گرافیکی چگونه است؟

  2. کاربر ژنیران گفته:

    سلام. هزینه و زمان برای طراحی گرافیکال ابسترکت چه قدر هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *