اپلای و مشاوره رایگان

جهت مشاوره برای اپلای فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند


امروزه یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان رشته های مختلف زیست فناوری، ادامه تحصیل در دانشگاه ها معتبر کشور های خارجی برای یادگیری روش های نوین مطالعات در این حوزه می باشد.

با توجه به افزایش چشمگیر متقاضیان مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور، آزمایشگاه ژنیران برای تسهیل گرفتن پذیرش تحصیلی شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته که دانشجویان با گذراندن دوره های مناسب و انجام پروژه های پژوهشی می توانند با سهولت هرچه بیشتر برای دانشگاه های معتبر دنیا اپلای کرده و برای تحصیل مهاجرت کنند.

علوم طبیعی یک حوزه‌ای که ارتباط مستقیم با انسان داشت از پیدایش بشر شکل گرفت و در طول تاریخ بشریت با شیب بسیار کمی رشد کرد. پس از گذر دوران و ورود به عصر تکنولوژی، در همان اوایل قرن 20، یک جهش بزرگی در علوم طبیعی به وجود آمده و شاخه های مختلف زیادی در این حوزه شکل گرفت.

با توجه به تخصصی شدن و شکل گیری یک زمینه بزرگی تحت عنوان زیست فناوری، اگرچه ارتباطات بین محققان بیش از پیش شده بود اما دانشمندان هریک زمینه دقیق تخصصی خود را انتخاب کرده و در آن مشغول به کار شدند.

باید توجه داشت که این علم به وسعت کره زمین توسعه پیدا کرده و برای حوزه های تخصصی مختلف، دانشگاه های بسیار قوی در همه جای دنیا شکل گرفتند. لذا ورود تکنولوژی های جدید به کشور می تواند از طریق افرادی که برای ادامه تحصیل مهاجرت می کنند و سپس به وطن خود، یعنی ایران، باز می گردند اتفاق بیافتد.

آزمایشگاه ژنیران با توجه به سابقه درخشانش در حوزه آموزش تکنیک های زیست فناوری، شرایط ویژه‌ای برای اپلای دانشجویان به وجود آورده است. دانشجویان و محققان متقاضی اپلای می توانند از شرایط مختلفی مانند مشاوره تخصصی، شرکت در دوره های تخصصی، انجام پروژه های تحقیقاتی، انتشار مقاله های علمی-پژوهشی، تکمیل فرم و انتخاب دانشگاه مناسب، آماده سازی برای مصاحبه علمی، اخذ ویزا استفاده کنند.

ژنیران در تمام طول پروسه پذیرش تحصیلی و اپلای کشور های خارجی در کنار دانشجویان بوده و تمامی نکات ریز و درشت را در نظر گرفته و وعده گرفتن پذیرش تحصیلی قطعی را به دانشجویان پر تلاش می دهد.

مشاوره تخصصی رایگان

دانشجویان متقاضی اپلای در رشته های مختلف بیوتکنولوژی، ابتدا با مراجعه به آزمایشگاه ژنیران می توانند از خدمات مشاوره رایگان استفاده کرده و با یک دید واقع گرایانه نسبت به هزینه ها، معدل، مقطع تحصیلی و از همه مهم تر علاقه، رشته و دانشگاه های مناسب خود را مشخص کنند.

پس از مشاوره اپلای، مسیر پذیرش گرفتن برای دانشجو ترسیم شده و موارد مورد نیاز ارائه می گردد. مشاوره آمایشگاه ژنیران برای اپلای تحصیلی کاملاً رایگان می باشد.

برای درخواست مشاوره رایگان اپلای تحصیلی اینجا کلیک کنید.

دوره های کارآموزی تخصصی

یکی از بزرگترین مشکلات دانشجو های رشته های زیست فناوری، عدم تسلط کافی به تکنیک های آزمایشگاهی می باشد. اگرچه تحصیل در مقاطع تکمیلی موجب افزایش سطح دانش آکادمیک می گردد اما الزاماً این مباحث به شکل کاربردی در آزمایشگاه ها آموزش داده نشده و موجب می گردد دانشجویان پس از مهاجرت تحصیلی، انسجام ذهنی برای ترسیم مسیر پژوهشی و انجام تکنیک های تعریف شده نداشته باشند.

آزمایشگاه ژنیران با برگزاری دوره های کارآموزی میان مدت، تکنیک های بخش های مختلف زیست فناوری را به دانشجویان آموزش داده و با ارائه مدرک معتبر، رزومه افراد را برای پذیرش آماده می کند. به عبارتی پس از انجام مشاوره، دوره های مناسب فرد توسط مشاور تشخیص داده شده و دانشجو وارد آزمایشگاه شده و به عنوان یک محقق خارج می گردد.

دوره های آزمایشگاه ژنیران در 4 دسته اصلی قرار گرفته‌اند که با کلیک بر روی هر کدام می توانید راجع به آن ها اطلاعات کسب کنید:

انجام پروژه های تحقیقاتی و انتشار مقاله های علمی-پژوهشی

پس از یادگیری تکنیک های عملی شاخه های مختلف زیست فناوری، فردی که متقاضی پذیرش می باشد باید بتواند اثباتی بر مفید بودن یادگیری آن تکنیک ها نیز داشته باشد. یکی از مسیر هایی که باعث اثبات ادعای محقق بودن و همچنین تقویت رزومه می شود، انتشار مقاله های علمی-پژوهشی و علمی-ترویجی می باشد.

آزمایشگاه ژنیران برای تسهیل این مسیر، محققان را پس از گذراندن دوره های کارآموزی و یادگیری تکنیک ها، به سمت انتخاب موضوع پژوهشی سوق داده و پس از تعیین یک موضوع به روز، انجام پژوهش زیر نظر اساتید مجرب شروع می شود. همچنین ژنیران در نوشتن و سامبیت کردن مقاله به محققان متقاضی پذیرش دانشجویی، راهنمایی های لازم را رسانده و تا انتهای مسیر آن ها را همراهی می کند.

گرفتن پذیرش

به شکل خلاصه پذیرش تحصیلی شامل مراحل؛ تکمیل فرم و انتخاب دانشگاه مناسب، آماده سازی برای مصاحبه علمی، گرفتن پذیرش و اخذ ویزا می باشد. هرکدام از این مراحل دارای پیچیدگی و نکات ریز و درشتی زیادی می باشد که ژنیران از ابتدای سابمیت کردن تا ویزا گرفتن را در کنار دانشجویان بوده و در تمامی بخش ها امور لازم را به انجام می رساند. انتخاب رشته مناسب و دانشگاهی که با توجه به شرایط فرد متقاضی اپلای را دارد در ابتدای کار مهمترین بخش است.

پس از آن آماده سازی مدارک و انجام مصاحبه بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که اولین بازخورد استاد یا دانشگاه خارجی با دانشجو در همان مصاحبه می باشد و انجام یک مصاحبه موفق منوط به تسلط کافی از نظر علمی و همچنین افزایش مهارت های روابط اجتماعی می باشد. با توجه به تجربه بالای مشاوران ژنیران در این زمینه، تمامی نکات به دانشجو آموزش داده می شود. همچنین پر کردن فرم های مربوطه و ارسال مدارک خود نیاز به داشتن تجربه می باشد.

آزمایشگاه ژنیران با ارائه پکیج های اپلای و پذیرش تحصیلی به دانشجویان، تمام تلاش خود را کرده تا به شکل کامل همراه افرادی که علاقه به تحصیل در خارج از کشور دارند، حضور پیدا کند.