پایان نامه های مرتبط با زیست شناسی

انجام پایان نامه های ژنتیک مولکولی ، ژنتیک سرطان، بیماریهای ژنتیک، بیوتکنولوژی ، فارماکوژنتیک ، بیوانفورماتیک ، میکروبیولوژی ، کشت سلول و IHC

  • ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه پایان نامه و پروپوزال

  • ارائه موضوع و ایده های تحقیقاتی

  • انجام خدمات تکنیکی پروپوزال

  • آنالیز نتایج پایان نامه

  • رفع مشکلات

  • مشاوره و راهنمایی خصوصی از ابتدا تا سرانجام

پایان نامه های ( پروپوزال ) ارشد و دکترا گرایش های زیست شناسی و پروژه های دانشجویی که روی موضوعات ژنتیک مولکولی ، ژنتیک سرطان، بیماریهای ژنتیک، بیوتکنولوژی ، فارماکوژنتیک ، بیوانفورماتیک ، میکروبیولوژی و کشت سلول تعریف می شوند در آزمایشگاه تحقیقاتی مجهز ژنیران توسط اعضا هیات علمی مرکز و به راهنمایی و مشاوره آنها انجام میشود ، قابل انجام می باشد (امکان انجام پروپوزال هایی که توسط اساتید خارج از مرکز تعریف شود نیز در این آزمایشگاه وجود دارد).

باتوجه به فضای آزمایشگاهی مناسب، کارشناسان مجرب و تجهیزات به روز و پیشرفته در  آزمایشگاه ژنیران پایان نامه های  های دانشجویان ارشد و دکترای رشته های مختلف مرتبط با فعالیت این آزمایشگاه در اسرع وقت قابل انجام می باشد.همچنین انواع خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان ارائه می گردد.

از دیگر مزیت های این مرکز می توان به آموزش کلیه مباحث دانشجویان توسط کارشناسان و راهنمایان آزمایشگاه دانست ، که پس از یادگیری کامل مباحث، امکان انجام کلی پروپوزال توسط خود دانشجویان مهیا شود.

و همچنین در این مرکز امکان اجاره فضا و تجهیزات آزمایشگاهی برای پیشبرد پروژه ، پایان نامه و فعالیت های دانشجویی با هزینه ای مناسب و بهترین امکانات فراهم است که در این صورت دانشجویان می توانند با اجاره بخش یا قسمتی از آزمایشگاه و تجهیزات آن به فعالیت بپردازند.

لازم به ذکر است این مرکز در طی فعالیت ۳ ساله خود بیش از ۱۵۰ پروژه و پایان نامه دانشجویی را به ثمر رسانده است.

با آزمایشگاه ژنیران قله های موفقیت را یک به یک طی کنید…


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و یا اطلاع از هزینه ها و… در ارتباط با پروپوزال با آزمایشگاه تحقیقاتی ژنیران تماس بگیرید.

راه های ارتباطی با آزمایشگاه تحقیقاتی ژنیران :

تلفن مرکز : ۸۶۰۷۳۴۷۰-۰۲۱ ۸۶۰۷۳۴۹۱-۰۲۱

آدرس: تهران-خیابان مفتح جنوبی- بین طالقانی و سمیه- روبروی هتل مشهد-پلاک ۸۹-طبقه دوم

ایمیل : info@geniranlab.ir و genirann@gmail.com ( در قسمت Subject عبارت پروپوزال یا پایان نامه را درج کنید.)